KONST / Oljemålningar / Akryl 14346357

nr 1434 6357

Aino Myllykangas

(f. 1948)

Aino Myllykangas (f. 1948), "Hus i skogen". Signerad, daterad 2001. Akryl på pannå, 24x20 cm, yttermått inklusive ram: 33x29 cm

Utrop:

400 kr

Såld:

1.000 kr

måndag 29 november 2021
kl 18:58:50